Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Pfa persoana cu o problemă de sănătate
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Pfa persoana cu o problemă de sănătate

Dacă am o problemă de sănătate și am drept de muncă 4 h și imi fac un PFA taxele la stat sunt tot aceleași ca la 8 h, sunt la jumătate de plătit taxele sau nu se plătește nici o taxă ( asta ca am problemă de sănătate) ? Mulțumesc frumos !
george-neagu, moderator