Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Bună seara! Știe cineva dacă taxele plătite pe ...
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Bună seara! Știe cineva dacă taxele plătite pe durata contractelor ...

Bună seara!
Știe cineva dacă taxele plătite pe durata contractelor de munca în Italia se pot recupera?
Am văzut ceva asemănător pentru alte țări!
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...