avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 536 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... BUNĂ VĂ SALUT SUNT MATEI VĂ ROG FRUMOS SĂ-MI ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

BUNĂ VĂ SALUT SUNT MATEI VĂ ROG FRUMOS SĂ-MI RĂSPUNDEȚI ...

BUNĂ VĂ SALUT
SUNT MATEI
VĂ ROG FRUMOS SĂ-MI RĂSPUNDEȚI
LA O ÎNTREBARE
AM LOCUL 350 metri pătrați
Și am costructia LIMITATA LA 40 la sută % PE ZONA MEA cartier BUJAC Arad CONSTRUCȚIE
FĂRĂ A DEPĂȘII CONSTRUCTIA PESTE 40 la sută %
DAR TOT CE ESTE CONSTRUIT PE LOCUL DE RESPECTIV
350 MP ÎN LOC SĂ AM 40 la 100% ,AM 53 la % CU PLUS 13 LA SUTĂ %
CE pot să fac ca să nu demoleze casa construcția de 90 metrii pătrați ?
DAR CONSTRUCȚIA ESTE FĂRĂ PROIECT FIX ( 90 METRII PĂTRAȚI )
ESTE ÎN PLUS
E-MAIL MEU :KONTACT

ghizelaprincess2014@gmail.com

AȘTEPT RĂSPUNS
VĂ ROG FRUMOS
DAT: 29.01.2024





Alte discuții în legătură

Am moștenit o casă care are unul din ziduri pe hotar, și am obținut autorizație de demolare. vecinul nu e de acord cu demolarea, cum să procedez? cipriakos cipriakos Am mostenit o casa care are unul din ziduri pe hotar. Am hotarit sa o demolez si sa construiesc alta sens in care am obtinut autorizatia de demolare. Vecinul ... (vezi toată discuția)
Pot sa construiesc pe acest teren ? scarabeul1984 scarabeul1984 Buna ziua, Nu am avut inca timp sa ajung la primarie sa incep demersul pentru actele de impartire a terenului. O sa intru in posesia unui teren intravilan de ... (vezi toată discuția)
Teren extravilan achizitionat anul 2004- act fals prezentat de proprietar catalina45 catalina45 in anul 2004 mama mea a cumparat 300 mp patrati inafara orasului . Proprietarul ne a prezentat un act fals de care am aflat mai tarziu. I am spus sa mergem la ... (vezi toată discuția)