Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Iesirea la pensie (avand grupa) se poate si lucrand in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Iesirea la pensie (avand grupa) se poate si lucrand in continuare ...

Iesirea la pensie (avand grupa) se poate si lucrand in continuare (adica cumul pensie-salariu)? Mentionez ca lucrez la stat!
Da