avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 319 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Daca ma angajez online la o firma din US, lucrand din ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Daca ma angajez online la o firma din US, lucrand din Romania, ...

Daca ma angajez online la o firma din US, lucrand din Romania, pierd somajul din Romania?

Alte discuții în legătură

Activitate online din romania. client..firma din us. liviu87 liviu87 ------ Imi cer scuze pentru un mesaj atit de lung dar am incercat sa fiu cit mai clar in speranta unor raspunsuri edificatoare. ------ Am oportunitatea de a ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am tot citit postari pe grup si am o nelamurire.. ... Madajeler Madajeler Buna ziua. Am tot citit postari pe grup si am o nelamurire.. Memtionez ca lucrez in strainatate, sunt insarcinata in 5 luni, urmeaza sa lucrez online ... (vezi toată discuția)
Aplicabilitatea legii 260/2002 dana_georgiana dana_georgiana Buna ziua, Exista posibilitatea ca lucrand in domeniul militar ce tine de SUA sa beneficiez de scutirea contributiilor sociale si a impozitului pe ... (vezi toată discuția)