Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am o nelamuire.Eu dupa ce m-am pensionat mai lucrez am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am o nelamuire.Eu dupa ce m-am pensionat mai lucrez am 4 ani ...

Am o nelamuire.Eu dupa ce m-am pensionat mai lucrez am 4 ani lucrati.Vreau sa stiu dupa care decizie se recalculeaza pensia.Lucrind am mai multe decizii.
Dupa ultima decizie primita...
MULTUMESC.
Punctele acumulate de pe unltima decizie.
Punctele de stabilitate se acorda pe datele din prima deschidere de drepturi si anexa ei, care se vor aduga celor in plata.