avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am acte de proprietate la parter și am consolidat și ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am acte de proprietate la parter și am consolidat și construit ...

Am acre de proprietate la parter și am consolidat și construit un etaj am făcut declarație notarială că am construit an anul 2006 dar am dat greșit și a fost depusă la cadastru numai pentru teren și am mai făcut o declarație notarială cu anul corect ăn anul 1999 ca să pot să o ănscriu ăn cartea funciara pot prin instanță să anulez prima declarație notarială din anul 2006 vă mulțumesc aștept răspuns

Alte discuții în legătură

Am construit fără autorizație de construcție ăn anul 1999 ... Nelu.francezu.1958@gmail.com Nelu.francezu.1958@gmail.com Am construit fără autorizație de construcție ăn anul 1999 și am dat declarație notarială ăn anul 2006 am greșit și am făcut altă declarație ... (vezi toată discuția)
Am făcut o declarație notarială că am construit ăn anul ... Nelu.francezu.1958@gmail.com Nelu.francezu.1958@gmail.com Am făcut o declarație notarială că am construit ăn anul 2006 am greșit și am făcut altă declarație notarială cu anul1996 pentru construit casă ... (vezi toată discuția)
Am mai scris acum 3 zile nu am primit nici un răspuns poate ... Nelu.francezu.1958@gmail.com Nelu.francezu.1958@gmail.com Am mai scris acum 3 zile nu am primit nici un răspuns poate acum ămi dați răspuns am construit fără autorizație de construcție am făcut o declarație ... (vezi toată discuția)