Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Validare. Cum se face validarea de catre instanta al ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Validare. Cum se face validarea de catre instanta al unui punct ...

Validare. Cum se face validarea de catre instanta al unui punct de vedere al CNCD , care nu ar efecte juridice, pentru a avea efecte juridice? Se deschide dosar la tribunal sau judecatorie ?.Multumesc anticipat de informatie.
Nu exista o astfel de procedura. ...Într un eventual proces va puteti folosi de opinia respectiva aducând si alte argumente folosind probe în dovedirea pretențiilor dvs etc..