Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Radiere din c.f..Cum se radieaza vechii propritari ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Radiere din c.f..Cum se radieaza vechii propritari daca ai un ...

Radiere din c.f..Cum se radieaza vechii propritari daca ai un certificat de mostenitor si o sentinta civilă ?
Depuneti documente justificative la registratorul sef al unitatii teritoriale de cadastru
fostii proprietari nu vor fi radiati, dvs veti fi adaugat ca proprietar actual. CF tine intregul istoric