avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1696 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen pentru a comercializa online?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen pentru a comercializa online?

Buna seara,
Ma intereseaza daca pentru o firma ce urmeaza a comercializa 100% online componente pc, periferice, sisteme asamblate, servicii de asamblare pc, este suficient codul CAEN 4791?

Ultima modificare: Marți, 6 Februarie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA" , Avocat 15:19, 7 Februarie 2024
Buna ziua,

Codul Caen este 4791.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Coduri caen adaugate gresit, help! kosty000 kosty000 Buna ziua, De curand am infiintat un SRL , fara punct de lucru , fara angajat , eu administrator. Doresc sa am cateva tipuri de activitati si se pare ca nu ... (vezi toată discuția)
Intreprindere individuala import si comert online teodor_russu teodor_russu Buna ziua. O intreprindere individuala poate desfasura activitati de import electronice si electrocasnice din state UE si non UE si comercializarea acestora ... (vezi toată discuția)
Acte necesare firma online doobrox doobrox Neata, as dori si eu sa imi fac o firma ... mai exact un site prin care sa vand produse it si electrocasnice ( incepand de la prize , becuri si alte dastea ... (vezi toată discuția)