Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ONG achizitioneaza din Germania un mijloc de transport ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ONG achizitioneaza din Germania un mijloc de transport persoane. Inregustrare în contabilitate?

Un ONG,achizitioneaza din Germania un mijloc de transport persoane de 8 locuri cu durata de viata de peste 8 ani.Cum se inregistreaza in contabilitate si daca mai calculeaza amortizare.
george-neagu, moderator