avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1044 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Aș putea găsii pe cineva din București să se ocupe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Aș putea găsii pe cineva din București să se ocupe contra ...

Aș putea găsii pe cineva din București să se ocupe contra cost și prin împuternicire să i-mi elibereze și mie adeverințe de vechime în munca de la itm București. Eu sunt din Gorj
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:54, 7 Februarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nici nu va trebuie asa ceva .

Adresati-va Inspectoratului Teritorial de Munca al Municipiului Bucuresti.
Email: itmbucuresti@itmbucuresti.ro

Acte necesare:
- cerere (nume, prenume, perioada, denumire angajator, detalii daca perioada a fost sau nu incrisa in carnetul de munca)
- copie c.i.
- fotocopie carnet de munca /declaratie ca nu vi s-a intocmit carnet de munca
Ultima modificare: Miercuri, 7 Februarie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum să obțin adeverință de vechime în munca, dacă firma ... ClaudiuMarian78 ClaudiuMarian78 Cum să obțin adeverință de vechime în munca, dacă firma nu mai exista. Am lucrat la 2 firme între anii 2003_2004 și anii 2006-2008. Fimele erau din ... (vezi toată discuția)
Buna seara casandrarobertamona casandrarobertamona Buna seara. As dori daca puteti sa ma ajutati in legatura cu o problema privind cartea mea de munca. Am predat cartea mea de munca firmei la care am lucrat ... (vezi toată discuția)
Recuperare carte de munca sau verificarea datelor inregistrate in aceasta ViorelUng ViorelUng Buna seara. Am si eu o nelamurire in legatura cu cartea de munca. Cum o pot recupera sau cum pot afla ceea ce s-a operat in aceasta? Ultimul loc de munca a ... (vezi toată discuția)