Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Aș putea găsii pe cineva din București să se ocupe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Aș putea găsii pe cineva din București să se ocupe contra ...

Aș putea găsii pe cineva din București să se ocupe contra cost și prin împuternicire să i-mi elibereze și mie adeverințe de vechime în munca de la itm București. Eu sunt din Gorj
Nici nu va trebuie asa ceva .

Adresati-va Inspectoratului Teritorial de Munca al Municipiului Bucuresti.
Email: itmbucuresti@itmbucuresti.ro

Acte necesare:
- cerere (nume, prenume, perioada, denumire angajator, detalii daca perioada a fost sau nu incrisa in carnetul de munca)
- copie c.i.
- fotocopie carnet de munca /declaratie ca nu vi s-a intocmit carnet de munca
Cornel Vasile, Consilier juridic