Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cheltuieli deductible Pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cheltuieli deductible Pfa

Buna ziua. Doresc sa intocmesc declaratia unica si sa calculez corect
venitul net si cel impozabil, as vrea sa stiu daca pentru anul 2023 sunt deductible cheltuielile cu contributia la pensie si sanatate? Multumesc
george-neagu, moderator