Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Se poate depune declaratia unică rectificativă (anul ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Se poate depune declaratia unică rectificativă (anul 2024)pt ...

Se poate depune declaratia unică rectificativă pt o persoană fără venituri care nu a beneficiat de serv.medicale de la data asigurării (octombrie 2023) și până in prezent deoarece nu-i funcționează cardul de sănătate (medicul de familie așteaptă de 3 luni răspunsul de la Casa de sănătate, neexistând altă posibilitate)
TOROAPAMARIA, utilizator