Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 PFA distributie
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

PFA distributie

1. Sunt PFA cu cod CAEN 4799 ca activitate principala si 4791 ca activitate secundara. Pot sa ma apuc sa fac distributie de marfa catre magazine cu aceste coduri CAEN ?

2. Daca nu se poate va rog sa imi spuneti ce cod CAEN ar trebui sa folosesc?

3. Pot sa trec un cod Caen ca activitate secundara si sa folosesc ca si activitate principala ?
Cred ca ati mai deschis o discutie pe tema asta si v-am raspuns