Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am dat in decembrie nuduri iubitului meu de bunavoie. ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am dat in decembrie nuduri iubitului meu de bunavoie. Dar apoi ...

Am dat in decembrie nuduri iubitului meu de bunavoie. Dar apoi ne-am despartit dar acum ai mei au aflat desi a promis ca nu va sharui. Insa mi-e teama ca el sa nu dezvaluie lucruri despre mine din cauza ca ai mei au mers la politie. Mentionez ca eu am 15 ani si el 17. Ii poate face ceva daca nu m-a santajat sau fortat sa dau nuduri?
Nu, nu poate pati nimic.
Multumesc. Nu a dat share si nu mi-a facut vreun rau. Ne-am despartit din cauza alor mei ca sunt restrictivi. Si vad cazuri de fete santajate dar la noi chiar nu a fost. Si nu vreau sa sufere din cauza mea