Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Nr cărții funciare,Nr cadastrului și Nr topografic ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Nr cărții funciare,Nr cadastrului și Nr topografic unde le ...

Nr cărții funciare,Nr cadastrului și Nr topografic unde le pot obține nu le știu îmi trebuie ptr O.C.P.I. ptr completare formular.
Numărul cadastral se găsește pe schița imobilului (sus, în stanga).
Dacă nu aveți schița...nu aveți de unde sa îl aflați și nici sa obțineți nimic online.
Va trebui sa va deplasați personal la Biroul de Carte Funciara și sa cereți informații în legătură cu imobilul.
Planul de parcelare cu imobilul mi la trimis Primăria cu proprietatea dar mă interesează dacă sa pus țăruși cînd sa măsurat terenul.

raluk0207 a scris:

Numărul cadastral se găsește pe schița imobilului (sus, în stanga).
Dacă nu aveți schița...nu aveți de unde sa îl aflați și nici sa obțineți nimic online.
Va trebui sa va deplasați personal la Biroul de Carte Funciara și sa cereți informații în legătură cu imobilul.

Nu pune nimeni nimic. Doar se măsoară.