Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cardul social și cel de energie se pot propri? ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cardul social și cel de energie se pot propri? Mulțumesc.

Adica sa va ia banii de pe carduri o institutie careia ii sunteti dator?
Raspunsul este nu.Sunt carduri pentru ajutor social,nu se pot popri.