Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Activare cod CAEN
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Activare cod CAEN

Buna ziua,
Incerc sa activez un cod CAEN pe societate, am depus cererea, declaratia-tip, CI, si acum imi da amanre pentru ca "SE VA DEPUNE DECLARATIA TIP DATA CONF ART 122 DIN LG 265/2022 AVAND PRECIZATA TEXTUL SUPLIMENTAR ATASAT ACTIV 6622, CONF INTREG DIN BAZA DE DATE A REG COM, CONF ART 106 DIN LG 265/2022". Mentionez ca societatea are activat cod CAEN 6622 in secundar. La documente ar trebui sa depun si autorizatia ASF?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
ghmc.mineral, utilizator