avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 675 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Activare cod CAEN
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Activare cod CAEN

Buna ziua,
Incerc sa activez un cod CAEN pe societate, am depus cererea, declaratia-tip, CI, si acum imi da amanre pentru ca "SE VA DEPUNE DECLARATIA TIP DATA CONF ART 122 DIN LG 265/2022 AVAND PRECIZATA TEXTUL SUPLIMENTAR ATASAT ACTIV 6622, CONF INTREG DIN BAZA DE DATE A REG COM, CONF ART 106 DIN LG 265/2022". Mentionez ca societatea are activat cod CAEN 6622 in secundar. La documente ar trebui sa depun si autorizatia ASF?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
Ultima modificare: Marți, 27 Februarie 2024
ghmc.mineral, utilizator

Alte discuții în legătură

Am fost amanat la onrc mariustz mariustz Buna seara, Am fost amanat la ONRC cu urmatorul motiv: \" In baza art.106 alin.1 din Lg.265/2022 amână pentru a face dovada respectarii dispozitiilor ... (vezi toată discuția)
Coduri caen legea 265/2022 onrc. Nata88 Nata88 Buna ziua! As fi foarte recunoscatoare pentru cei care ma pot ajuta cu un raspuns.. Incerc la ONRC sa elimin din ACTUL Constitutiv anumite activitati ... (vezi toată discuția)
Cod caen activitati proprii de birou. grcata grcata La registrul comertului mai nou ACTIVITATI PROPRII DE BIROU PENTRU SOCIETATE trebuiesc incadrate intr-un cod CAEN si ca atare trebuie depusa declaratia pe ... (vezi toată discuția)