Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara astazi am primit o instiintare pentru o ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara astazi am primit o instiintare pentru o istanta si ...

Buna seara astazi am primit o instiintare pentru o istanta si am cautat numarul dosarului in portal.just la sedinte scrie
complet: Fond 3 penal ,imi puteti spune ce inseamna va rog
loko123, utilizator
Probabil este vorba despre un dosar penal...Înseamnă că un.proces se judeca în prima instanta/fond de către completul nr 3 din cadrul instantei respective..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat