Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA neplatitor de TVA care doar primeste facturi , nu ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA neplatitor de TVA care doar primeste facturi , nu trimite ...

PFA neplatitor de TVA care doar primeste facturi , nu trimite , pentru a vedea facturile primite deductibile in SPV, este suficient doar o semnatura electronica calificata?
Da.