Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Beneficiez de scutire?
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Beneficiez de scutire?

După tatăl meu care a fost prizonier de război sunt beneficiar al legii 118 începând cu anul 2024, Beneficiez de scutirea impozitului pe locuință, teren și mașină dacă acestea nu sunt moștenire de la părinți, ci sunt ale mele ? Va mulțumesc anticipat !
george-neagu, moderator