Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Dețin o diplomă de materiale de construcții pentru ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Dețin o diplomă de materiale de construcții pentru pfa

Înființare PFA
Buna seara !
Dețin o diplomă de materiale de construcții și instalații sanitare.
Aș putea deschide un PFA ?
Mulțumesc!
george-neagu, moderator
In ce domeniu ? Da, daca veti practica in ctii.si instalatii. Trebuie sa declarati activitatea la ANAF dupa inregistrare PFA la Registrul comertului.