Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua ! Pot face ceva legal intr-un resort nou ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua ! Pot face ceva legal intr-un resort nou construit, ...

Buna ziua ! Pot face ceva legal intr-un resort nou construit, unde dezvoltatorul a avut locuri de parcare pentru vizitatori in autorizatia initiala si apoi a schimbat autorizatia (mai adaugand un etaj ) si nu mai a prevazut aceste locuri, mai ales ca mai are locuri de parcare nevandute ?
cirnu72, utilizator