avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva carti de munca Timpuri NOI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva carti de munca Timpuri NOI

Buna ziua, stie cineva unde se afla arhiva cartilor de munca pentru Uzina Timpuri Noi, va rog ?
Cel mai recent răspuns: VLPCG , utilizator 15:34, 18 Martie 2024
Intrebati lichidatorul societatii :
CITR FILIALA BUCUREŞTI SPRL (FOSTA CASA DE INSOLVENŢĂ TRANSILVANIA FILIALA BUCUREŞTI SPRL)
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, CLĂDIREA A, Etaj 3
Multumesc pentru raspuns !
Am aflat unde este arhiva, postez aici si pentru cei interesati :
S.C. UBERUM S.R.L.:

Resurse umane - obtinere adeverinte - Telefon: 0748/291123, 0748/291124, 0748/291126, 0239/672142; Fax: 0239/652683; E-mail: adeverinte.uberum@gmail.com

Adresa: Braila, Sos. Viziru, km. 10, (DN 21), Platforma Industriala Chiscani, Oficiul Postal nr. 10, Casuta Postala 1018, CUI: RO 21317096; J09/237/2007.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cartea de munca de la ipo tulcea Valentina mitri Valentina mitri Buna ziua As vrea sa știu care este numărul de telefon de la ipo din Brăila si orarul dacă se poate.si cine a mai scos cartea de munca de la ipo? ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa ... Gheorghe Istrate Gheorghe Istrate Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa arhivei Timpuri Noi ? Mulțumesc. (vezi toată discuția)
Arhivele ipo tulcea referitoare la statele de plata pt. munca in acord gicabuga gicabuga Sunt un fost angajat al IPO Tulcea si am ajuns la varsta pensionarii. Pentru a-mi depune dosarul de pensie am nevoie de adeverinta cu veniturile salariale ... (vezi toată discuția)