Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cass ptr. dobânzile la titlurile de stat?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cass ptr. dobânzile la titlurile de stat?

As dori și eu sa întreb dacă ptr. dobânzile obținute din titluri de stat mai mari de sase salarii minime brute pe tara se depune declarație la anaf ptr. Cass.
george-neagu, moderator
Deloc.