Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Pentru a putea vinde cu bon fiscal persoanelor fizice
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Pentru a putea vinde cu bon fiscal persoanelor fizice

Buna ziua,
Pentru a putea vinde cu bon fiscal persoanelor fizice,va fi nevoie schimbarea domeniului de activitate al firmei......Momentan firma are cod caen 5210,depozitari,........si pana in prezent a doar facturat la pj cu fact. si chitanta,vanzand en/gros.
george-neagu, moderator