Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, am și eu o întrebare am cumpărat o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, am și eu o întrebare am cumpărat o casă cu teren ...

Bună ziua, am și eu o întrebare am cumpărat o casă cu teren se poate să îmi renovez o anexă din curtea mea care era pe post de magazie?Ce trebuie să fac să o trec după in cartea funciara trebuie alt număr de casă sau rămâne numărul actual?
Buna ziua, numarul postal ramane acelasi. Pentru renovare, in functie de ce faceti in mod concret, e posibil sa aveti nevoie de autorizatie.