Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am 62 de ani, 33 de ani vechime (24 lucrati ca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am 62 de ani, 33 de ani vechime (24 lucrati ca salariat + 9 ...

Am 62 de anim 33 de ani vechime ( 24 lucrati ca salariat + 9 platit cu contract la casa de pensii ) , 4 ani lucrati in grupa 1 si 3 ani lucrati in grupa a 2 a.
Pot sa ies la pensie ?
Care este data nasterii ?
03 aprilie 1962
forumistul, utilizator
Depuneti dosarul pentru pensie de limita de varsta pe actuale lege 263/2010 incepand cu data de 03/04/2024.
Va multumesc