Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract intre o institutie publica si o societate ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract intre o institutie publica si o societate comerciala

Buna seara,
As dori sa aflu ce implicatii sunt daca intr-un contract intre o institutie publica si o societate comerciala, numele societatii este diferit fata de cel din Registrul Comertului, dar restul datelor sunt corecte. Este valabil contractul respectiv?
george-neagu, moderator