Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot primi avizul de funcționare de la primarie?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot primi avizul de funcționare de la primarie?

Bună seara!
Pot primi avizul de funcționare de la primarie pentru Salon de înfrumusețare CAEN 9602 dacă spatiul inchiriat este încadrat în CF ca și Construcție Administrativ socială?
Prima dată au spus ca e bine, iar când am mers cu restul actelor cerute au spus ca nu se mai poate și trebuie făcută schimbare de destinatie!
george-neagu, moderator
Deja ati primit raspuns chiar de la organele competente.