Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, In urma cu 1 an am inaintat cerere de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, In urma cu 1 an am inaintat cerere de divort impotriva ...

Buna ziua,
In urma cu 1 an am inaintat cerere de divort impotriva sotiei mele dar ne am impacat.Am facut cerere de renuntare la divort.Sotia a semnat un contract cu avocata ei.Ia dat un avans dar avocat cere acum sa i dea toti bani cu toate ca nu sotia nu mai beneficiaza de serviciile ei odata ce a am renuntat la proces.Procesul nu a inceput.Ce sa facem ?Avocata ne poate da in judecata ca nu i mai platim diferenta?
cititi contractul.