Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Asociatii ONG, avem hotararea definitiva de ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Asociatii ONG, avem hotararea definitiva de incuviitare modificare

Buna ziua. In cazul unei Asociatii ONG, avem hotararea definitiva de incuviitare modificare, dupa preschimare CIF la ANAF, trebuie sa mergem si la Primarie sa cerem schimbarea domiciliului fiscal? sau se face automat intre institutii? Si inca o intrebare, dupa hotararea de la Judecatorie cu modificarea sediului social, putem solicita noua forma a l Actului Constitutiv si Statut? Cum facem asta?
george-neagu, moderator