Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua Am construit o casă pe terenul dat de la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua Am construit o casă pe terenul dat de la primărie ...

Bună ziua
Am construit o casă pe terenul dat de la primărie în concesiune pe 99 de ani
Eu sunt plecat din țară
Întrebarea este
Pot închiria casa dacă nu sunt proprietar pe teren???
Va mulțumesc
Bineinteles ca o puteti inchiria.