Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Care este procedura de rezolvare in cazul daca vreau ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Care este procedura de rezolvare in cazul daca vreau sa dau ca ...

Care este procedura de rezolvare in cazul daca vreau sa dau ca Donatie un teren extravilan pentru o persoana ??? In fata unei notar public Foarte frumos multumesc daca primesc un raspuns
Contractul de donație se încheie în forma autentica la notar.Pt costuri,acte necesare discutați cu un notar din zona dvs..