avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 117 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Caut avocat/jurist pentru imigrari Bucuresti & Ilfov. ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Caut avocat/jurist pentru imigrari Bucuresti & Ilfov. sau alte ...

Caut avocat/jurist pentru imigrari Bucuresti & Ilfov. sau alte judete in jur.

Ma puteti contacta pe whatsapp +40764306760 sau telefonic.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:05, 21 Aprilie 2024
Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara! am nevoie de ajutor/îndrumare din partea unui avocat ... Nicole Ștefania Nicole Ștefania Bună seara! Am nevoie de ajutor/îndrumare din partea unui avocat specializat pe codul muncii, eventual contra cost. Va rog frumos, este relativ urgent. ... (vezi toată discuția)
Caut un avocat in bucuresti care ma poate ajuta pentru depunerea ... danxvaly1 danxvaly1 Caut un avocat in Bucuresti care ma poate ajuta pentru depunerea dosarului la legea 154 din 2020 privind copii deportatilor politici.Multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in ... Arcadiavegas Arcadiavegas Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in dreptul muncii - este vorba despre discriminare pe criterii de virsta, multumesc. (vezi toată discuția)