Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sunt in procesul de radiere al unui SRL.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sunt in procesul de radiere al unui SRL.

Buna ziua,
Sunt in procesul de radiere al unui SRL fara datorii va rog sa imi spuneti ce documete trebuiesc depuse la ONRC cu cererea de radiere ca sa fac dovada îndeplinirii obligaţiei de calculare, reţinere şi plată a impozitului pe venit din lichidarea societăţii ?

Multumesc!
george-neagu, moderator