Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contabilitatea la un cabinet medical stomatologic
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contabilitatea la un cabinet medical stomatologic

Bună ziua!care sunt actele ce trebuie sa dețină un cabinet medical stomatologic in 2024 din punct de vedere al contabilității și ce trebuie sa completez în aceste acte?Mulțumesc.As dori sa fac contabilitatea propriului CMI.
george-neagu, moderator