Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, stie cineva cine se ocupa de arhivele GSPD ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, stie cineva cine se ocupa de arhivele GSPD BUCURESTI, ...

Buna ziua, stie cineva cine se ocupa de arhivele GSPD BUCURESTI, GSPD FETESTI? Am nevoie de un act original de vanzare-cumparare garsoniera (eu detin copie), imi trebuie la dezbaterea mostenirii. Multumesc!
Depinde de an, de vanzator, daca mai exist, daca nu... Faceti cerere la Arhivele locale, va raspund daca este actul la ei. Anexati o copie. Nu va pot indruma altfel fara sa vad actul, GSPD nu am intalnit intre toate firmele la care am cautat contracte vechi...