Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Vin cu o intrebare. In cazul unei donatii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Vin cu o intrebare. In cazul unei donatii facute cu ...

Buna ziua. Vin cu o intrebare. In cazul unei donatii facute cu scutire de raport , si la unul dintre parinti s-a omis mentionarea unui descendent , in sensul in care se mentioneaza doar numarul, fara alte date, produce efecte juridice aceasta omisiune sesizata dupa incheiarea actului? Multumesc
Nu