Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua mă numesc Gabi , mi-am dat demisia de la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua mă numesc Gabi , mi-am dat demisia de la firma de ...

Bună ziua mă numesc Gabi , mi-am dat demisia de la firma de comfecții unde lucram în luna februarie . Între timp mama mea a decedat și nu am putut să ajung să iau salariul . Acum după pomană am sunat-o pe șefa , am întrebat-o cînd pot veni după bani , dar vreau să semnez și ștatul . A spus că este o problemă numai poate trimite ștatul de la București la Pitești . Vă mulțumesc.
Nu poate sa vi-l vireze pe card?