Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM / ROI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM / ROI

Ma intereseaza daca CCM si/sau ROI trebuiesc in mod obligatoriu intocmite si unde trebuiesc depuse?
draga bombi,
am mai raspuns la aceasta intrebare si te rog nu mai posta acelasi mesaj de mai multe ori,