Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua,am ieșit la pensie de invaliditate gradul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua,am ieșit la pensie de invaliditate gradul 1 și mi-a ...

Bună ziua,am ieșit la pensie de invaliditate gradul 1 și mi-a venit decizia cu -pensie de asigurări sociale 3 lei și dedesubt este indemnizație de insotitor 1626.
Întrebarea mea este daca vin ambele pe același cupon că mi-a venit decizia dar bani Nu
Ambele vor veni pe acelasi cupon.
Pensia in cuantum de 1281 lei(indemnizatia minima pentru pensionari) + indemnizatia de insotitor de 1626 lei.