Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Doresc sa cedez locul meu 2 de pe lista de candidatura
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Doresc sa cedez locul meu 2 de pe lista de candidatura

Bună ziua. Doresc sa cedez locul meu 2 de pe lista de candidatura la consiliul local unui coleg de pe locul 10. Este obligatoriu să-l cedez colegului de pe locul 3?Multumesc.
george-neagu, moderator
Ordinea nu o stabileste Partidul din care faceti parte ?