avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 503 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am absolvit postliceala de asistent medical BFKT
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am absolvit postliceala de asistent medical BFKT

Bună ziua! Am absolvit postliceala de asistent medical BFKT . Doresc să deschid un cabinet de recuperare medicală unde voi face masaj electroterapeutic. Eu voi lucra în cabinetul respectiv. Unde trebuie să mă înscriu și care ar fi pașii pentru realizarea acestui proiect?
Ultima modificare: Marți, 7 Mai 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Asistent medical Andramaria94 Andramaria94 Buna seara! Am absolvit asistenta medicala generala in cadrul facultatii de medicina si ma intereseaza sa stiu daca pot lucra intr-un cabinet de ... (vezi toată discuția)
Cabinet kinetoterapie OVIDIU ALEXANDRU OVIDIU ALEXANDRU daca am terminat facultatea de psihologie si fac un master cu specializarea kinetoterapie si recuperare, am dreptul sa imi deschid un cabinet ... (vezi toată discuția)
Pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie? Cristinapopovici1595 Cristinapopovici1595 Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie in cazul in care am scoala sanitara postliceala de ... (vezi toată discuția)