Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am absolvit postliceala de asistent medical BFKT
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am absolvit postliceala de asistent medical BFKT

Bună ziua! Am absolvit postliceala de asistent medical BFKT . Doresc să deschid un cabinet de recuperare medicală unde voi face masaj electroterapeutic. Eu voi lucra în cabinetul respectiv. Unde trebuie să mă înscriu și care ar fi pașii pentru realizarea acestui proiect?
george-neagu, moderator