avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 531 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie?

Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie in cazul in care am scoala sanitara postliceala de balneofiziokinetoterapie si recuperare medicala? Pot folosi codul caen8690? Ce fel de firma imi recomandati PFA, II sau SRL? Va mulțumesc!
Ultima modificare: Vineri, 12 Martie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:45, 13 Martie 2021
Eu as merge pe SRL

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatie de functionare a unui salon de masaj andreea_motoc andreea_motoc Ce acte sunt necesare pentru obtinerea unei autorizatii de functionare a unui salon de masaj de relaxare, anticelulitic , reflexoterapie , terapeutic, ... (vezi toată discuția)
Ce acte pentru srl sau pfa gogoserie si de ce avize as avea nevoie? Costy87ibitza Costy87ibitza Buna ziua,ma bate gândul să imi deschid o gogoserie (gogosi inelus) ce acte srl sau pfa si ce avize as avea nevoie? Vreau să inchiriez o baracă de lemn ... (vezi toată discuția)
Pfa pentru asistenții bfkt Hamza Andreea-Ioana Hamza Andreea-Ioana Bună ziua! Sunt Hamza Andreea-Ioana, asistentă balneofiziokinetoterapeută. Am finalizat recent o școală postliceală pe specializarea: ... (vezi toată discuția)