Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie?

Buna ziua! Imi poate spune cineva daca pot deschide un cabinet de masaj, reflexoterapie in cazul in care am scoala sanitara postliceala de balneofiziokinetoterapie si recuperare medicala? Pot folosi codul caen8690? Ce fel de firma imi recomandati PFA, II sau SRL? Va mulțumesc!
george-neagu, moderator
Eu as merge pe SRL

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]