Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce acte pentru srl sau pfa gogoserie si de ce avize as ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce acte pentru srl sau pfa gogoserie si de ce avize as avea nevoie?

Buna ziua,ma bate gândul să imi deschid o gogoserie (gogosi inelus) ce acte srl sau pfa si ce avize as avea nevoie? Vreau să inchiriez o baracă de lemn prin centrul orașului .
george-neagu, moderator
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]

Vedeti si acest link
[ link extern ]