avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce acte pentru srl sau pfa gogoserie si de ce avize as ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce acte pentru srl sau pfa gogoserie si de ce avize as avea nevoie?

Buna ziua,ma bate gândul să imi deschid o gogoserie (gogosi inelus) ce acte srl sau pfa si ce avize as avea nevoie? Vreau să inchiriez o baracă de lemn prin centrul orașului .
Ultima modificare: Luni, 7 Iunie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:56, 8 Iunie 2021
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]

Vedeti si acest link
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de munca Andreea369 Andreea369 Buna ziua Fac cursuri de cosmetica si as vrea sa stiu daca dupa terminarea cursurilor(obtin diploma calificare) imi pot face carte de munca fara sa fiu ... (vezi toată discuția)
Forme legale pentru comert Razvan961 Razvan961 Vă salut! Doresc sa cumpar obiecte din afara UE pe care apoi sa le vand, eventual prin intermediul internetului și al vrea să știu care este cea mai ... (vezi toată discuția)
Fizioterapie si kinetoterapie la domiciliu Anaid123 Anaid123 Buna ziua. Sunt fiziokinetoterapeut absolvent al facultății de Medicina si am aviz de liberă practica. Ce acte imi sunt necesare sa pot face tratament ... (vezi toată discuția)