Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... La trecerea de la pensia de invaliditate la pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

La trecerea de la pensia de invaliditate la pensie pentru limita ...

La trecerea de la pensia de invaliditate la pensie pentru limita de varsta cat timp stai fara venituri?
Cu stima,
Nu se stă fără venituri.Se primește pensia de invaliditate până în momentul în care va fi înlocuită de pensia de limită de vârstă.