Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA in cod caen 9003
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA in cod caen 9003

Bună! Dețin un PFA pe codul CAEN 9003. Vreau să aflu dacă acest cod este înregistrat la normă de venit sau pe sistem real. Nu găsesc nicăieri pe internet informația asta. Sunt din județul Suceava. Mulțumesc!
george-neagu, moderator
sistem real
Vedeti si aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...