Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Care este termenul maxim de soluționare a unei ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Care este termenul maxim de soluționare a unei plângeri penale? ...

Care este termenul maxim de soluționare a unei plângeri penale?
Am depus plângerea acum 3 saptămâni si nu am primit nici o citație/apel telefonic de la politie.
Este greu de precizat un anumit termen de solutionare a plangerii.