avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Care este termenul maxim de soluționare a unei ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Care este termenul maxim de soluționare a unei plângeri penale? ...

Care este termenul maxim de soluționare a unei plângeri penale?
Am depus plângerea acum 3 saptămâni si nu am primit nici o citație/apel telefonic de la politie.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:51, 14 Mai 2024
Este greu de precizat un anumit termen de solutionare a plangerii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce ''zace'' o plangere trimisa la sectia de politie de catre parchet? razzystefan razzystefan Buna seara Am depus personal la parchet o plangere pt fals, uz de fals, inselaciune, evaziune fiscala si amenintari. Saptamana trecuta am fost la parchet pt ... (vezi toată discuția)
Trebuise sa mi fac griji pt citatie dosar calomnie? CORTEX CORTEX Buna ziua. Am fost acuzat de calomnie de catre fostul angajator o institutie bancara. Miercuri sunt chemat la politie un pt discutii. Din cate am inteles eu ... (vezi toată discuția)
Dosar penal în cercetare de trei luni. cum pot afla de la poliție stadiul de soluționare? danbilzerian danbilzerian Buna ziua, Am un dosar penal (accident auto, vatamare corporala din culpa, victima n-a depus plangere in cele 60 de zile alocate pentru asta) care se afla ... (vezi toată discuția)